סדנאות

דפנה עבדי בעלת ניסיון רב בהנחיית סדנאות לקבוצות
נשים במעגלי החיים. מנחה תהליכי שינוי עוצמתיים.
משלבת יידע ותרגילים חוויתיים. ומקנה כלים יישומיים.

“לעבור את הקיר”

פרח
סדנא להעצמה תעסוקתית- מיועדת לנשים שאינן עובדות המעוניינות להשתלב במעגל העבודה, ולנשים המבקשות לשדרג את מעמדן התעסוקתי ולממש את עצמן בתחום התעסוקה

 

 

 

“עטור מצחך זהב”

סדנא לצמיחה והתפתחות אישית. מיועדת לנשים המעוניינות לעבור תהליך של שינוי וצמיחה באחד מתחומי החיים (זוגיות, הורות, הסדנא תקנה כלים ויידע מתחום האימון. והפסיכותרפיה. .

   

 

                                             “יעוד”                                                

הסדנא מיועדת לאלו המבקשות לגלות את הרצונות הפנימיים שלהן ולדייק אותם . שלש מתנות ניתנו לאדם. כוח המחשבה, הדיבור והמעשה. בעזרתם אפשר לגייס כוחות פנימיים הקיימים בכל אדם להגשים משאלות ליבו וייעודו.

 

 

 

איך להוריד לחץ”                                             

סדנא העוסקת בזיהוי הרעש בתוכי, ומקנה כלים ומיומנויות להפחתת הלחץ ולהשגת שקט ורוגע פנימי. גם כשבחוץ סוער אפשר שבתוכי יהיה שקט ויציב.

 

 

“סדנא לרכישת כלים טיפוליים בגישה יהודית”

מיועדת לנשות מקצוע העוסקות בחומי הטיפול והייעוץ .מטרת הסדנא היא לפרוש את עקרונות המטא – פסיכולוגיה, המחברת כל כלי טיפולי לתוכן אמוני עמוק.להרחיב את ארגז הכלים בגישה יהודית ולהעמיק את הראייה האמונית בטיפול.

 

 

 

“ללכת שבי אחריו”

סדנא לטיפול בהתמכרויות – הסדנא מיועדת לאנשי מקצוע וחינוך.בסדנא נעסוק בהבטים השונים של תופעת ההתמכרות. נתמקד בתופעת ההתמכרויות היבשות: אינטרנט, הימורים, מערכות יחסים.גורמים ודרכי טיפול.